logo ATC Emelwerth
Interne Mix 2016
donderdag 30 juni 2016 t/m maandag 10 oktober 2016
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemengddubbel GD
Programma
do 7 jul do 21 jul do 28 jul do 4 aug do 18 aug do 25 aug do 1 sep do 8 sep do 15 sep do 29 sep alle data
Schema delen
poule A   poule B   Kruisfinales   v

Gemengddubbel poule A

 

Tijs Weggen /
Carla Busbroek  (1)

Kees Vermeer /
Marjan Olthof 

Ineke Vermeer-van Wijngaarden /
Maarten Riep 

Els Habers /
Huib Boersma 

Gerrit Otterman /
Martje Loman-Nutters 

Tijs Weggen 6 /
Carla Busbroek 6  (1)

 

4-6 6-4   

7-6 (2) 6-7 (3)   

6-0 6-1   

6-7 1-6   

Kees Vermeer 8 /
Marjan Olthof 6 

 

 

1-6 6-3   

6-7 (6) 6-4   

6-3 5-7   

Ineke Vermeer-van Wijngaarden 7 /
Maarten Riep 6 

 

 

 

Do 07/07 19:30 

6-3 1-6   

Els Habers 6 /
Huib Boersma 8 

 

 

 

 

6-4 2-6   

Gerrit Otterman 7 /
Martje Loman-Nutters 6 

 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Gerrit Otterman 7 /
Martje Loman-Nutters 6 
15 15 9 42 33 1 3 0
2^ Kees Vermeer 8 /
Marjan Olthof 6 
12 12 12 40 40 0 4 0
3 Tijs Weggen 6 /
Carla Busbroek 6 
12 12 12 42 37 1 2 1
4 Ineke Vermeer-van Wijngaarden 7 /
Maarten Riep 6 
9 9 9 29 29 0 3 0
5 Els Habers 6 /
Huib Boersma 8 
6 6 12 20 34 0 2 1

^^

Gemengddubbel poule B

 

Wilco Ronner /
Janet Smid  (2)

René Semper /
Rinske Bakker 

Ilona Blauw /
Gert Bakker 

Richard Elbrink /
Marijke Boersma 

Kim Drijfhout-de Wit /
Patrick Arendts 

Wilco Ronner 8 /
Janet Smid 7  (2)

 

4-6 6-4   

6-4 6-4   

1-6 6-1   

6-4 5-7   

René Semper 7 /
Rinske Bakker 8 

 

 

6-1 4-6   

6-7 (7) 6-4   

1-6 5-7   

Ilona Blauw 9 /
Gert Bakker 7 

 

 

 

4-6 2-6   

7-6 (3) 6-1   

Richard Elbrink 7 /
Marijke Boersma 8 

 

 

 

 

7-5 6-4   

Kim Drijfhout-de Wit 7 /
Patrick Arendts 8 

 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Wilco Ronner 8 /
Janet Smid 7 
4 15 9 40 36 1 3 0
2^ Richard Elbrink 7 /
Marijke Boersma 8 
4 18 6 43 34 2 2 0
3 René Semper 7 /
Rinske Bakker 8 
3 9 15 38 41 0 3 1
4 Ilona Blauw 9 /
Gert Bakker 7 
2 9 15 34 41 1 1 2
5 Kim Drijfhout-de Wit 7 /
Patrick Arendts 8 
2 9 15 40 43 1 1 2

^^

Gemengddubbel - Kruisfinales

Poule A - nummer 1 

finale

winnaar

 

 

 

Richard Elbrink 7 /
Marijke Boersma 8 

Do 29/09 19:30 

 

 

 

 

Poule A - nummer 2 

 

Do 29/09 21:00 

 

 

 

Wilco Ronner 8 /
Janet Smid 7  (2)

Do 29/09 19:30 

 

^^

Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Speelsterkte
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 19 Juli 2019 04:40 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D