logo ATC Emelwerth
Intersport Boomsma ATC Emelwerth Open 2017
zaterdag 8 t/m zondag 16 juli 2017
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herenenkel
HE 4 HE 5 HE 6 HE 7 HE 7 35+ HE 8
Herendubbel
HD 5 HD 6 HD 7 HD 7 35+ HD 8 HD 8 35+
Damesenkel
DE 7 DE 8
Damesdubbel
DD 6 DD 7 DD 7 35+ DD 8 DD 8 35+
Gemengddubbel
GD 6 GD 6 35+ GD 7 GD 8
Programma
za 8 jul zo 9 jul ma 10 jul di 11 jul wo 12 jul do 13 jul vr 14 jul za 15 jul zo 16 jul alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   Play-off   v

Damesdubbel 6 poule A

 

Alma Middelbeek /
Jessica Korf-Eskes  (1)

Anka Posthuma - Terhenne /
Nancy van der Valk - van Polen 

Priscilla van Assen /
Miranda Balk 

Alma Middelbeek /
Jessica Korf-Eskes  (1)

 

6-2 6-2 01:32   

6-1 6-2 01:32   

Anka Posthuma - Terhenne /
Nancy van der Valk - van Polen 

 

 

5-7 6-3 7-6 02:41   

Priscilla van Assen /
Miranda Balk 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Alma Middelbeek /
Jessica Korf-Eskes 
2 12 0 24 7 2 0 0
2 Anka Posthuma - Terhenne /
Nancy van der Valk - van Polen 
1 6 9 22 28 1 0 1
3 Priscilla van Assen /
Miranda Balk 
0 3 12 19 30 0 0 2

^^

Damesdubbel 6 poule B

 

Sandra Kruik-Oosterhof /
Jeanne Sjoers-Van Der Beek  (2)

Josien Campmans /
Janet Smid 

Carline de Boer /
Nelleke Jelies 

Sandra Kruik-Oosterhof /
Jeanne Sjoers-Van Der Beek  (2)

 

6-1 6-2 01:23   

6-2 6-7 6-3 02:16   

Josien Campmans /
Janet Smid 

 

 

6-4 6-7 (5) 2-6 03:10   

Carline de Boer /
Nelleke Jelies 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Sandra Kruik-Oosterhof /
Jeanne Sjoers-Van Der Beek 
2 12 3 30 15 2 0 0
2 Carline de Boer /
Nelleke Jelies 
1 9 9 29 32 1 0 1
3 Josien Campmans /
Janet Smid 
0 3 12 17 29 0 0 2

^^

Damesdubbel 6 poule C

 

Margriet Roth-Ras /
Margriet Romkes - Kramer  (3)

Henny Kuiper-van Bruggen /
Femmy van Bruggen 

Lejla Spahija /
Janneke van Dalen 

Marleen Hoekstra /
Stephanie Elzerman 

Margriet Roth-Ras /
Margriet Romkes - Kramer  (3)

 

6-3 6-3 01:26   

6-1 3-6 6-2 01:47   

7-5 6-4 01:33   

Henny Kuiper-van Bruggen /
Femmy van Bruggen 

 

 

6-2 3-6 7-6 03:27   

4-6 6-4 6-3 02:09   

Lejla Spahija /
Janneke van Dalen 

 

 

 

3-6 6-2 7-6 (1) 02:33   

Marleen Hoekstra /
Stephanie Elzerman 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Margriet Roth-Ras /
Margriet Romkes - Kramer 
3 18 3 40 24 3 0 0
2 Henny Kuiper-van Bruggen /
Femmy van Bruggen 
2 12 12 38 39 2 0 1
3 Lejla Spahija /
Janneke van Dalen 
1 12 15 39 45 1 0 2
4 Marleen Hoekstra /
Stephanie Elzerman 
0 6 18 36 45 0 0 3

^^

Damesdubbel 6 - Play-off

Alma Middelbeek /
Jessica Korf-Eskes  (1)

finale

winnaar

 

Alma Middelbeek /
Jessica Korf-Eskes  (1)

 


Open plaats

 

 

 

 

Alma Middelbeek /
Jessica Korf-Eskes  (1)

Margriet Roth-Ras /
Margriet Romkes - Kramer  (3)

 

6-2 7-5 01:38   

 

Sandra Kruik-Oosterhof /
Jeanne Sjoers-Van Der Beek  (2)

 

Sandra Kruik-Oosterhof /
Jeanne Sjoers-Van Der Beek  (2)

7-6 7-5 01:53   

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 14 223
Totale speeltijd 29:00 342:36
Gemiddelde speeltijd 02:04 01:32
Langste wedstrijd 03:27
DD6P3: Henny Kuiper-van Bruggen/ Femmy van Bruggen-Lejla Spahija/ Janneke van Dalen 6-2 3-6 7-6
03:27
DD6P3: Henny Kuiper-van Bruggen/ Femmy van Bruggen-Lejla Spahija/ Janneke van Dalen 6-2 3-6 7-6
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 21 Februari 2019 20:54 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D