logo ATC Emelwerth
Open Jeugdtoernooi 2004
vrijdag 3 t/m zondag 5 september 2004
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel JE10 JE12 JE14 JE17 Jongensdubbel JD12 JD14 JD17 Meisjesenkel ME10 ME12 ME14 ME17 Meisjesdubbel MD12 MD14 MD17
Programma
vr 3 sep za 4 sep zo 5 sep alle data
Locatie  Pilotenweg  Sportlaan 
Schema delen
poule A   poule B      v

Jongensdubbel t/m 12 jr poule A

 

Panebarco, Marco /
Ternede, Robert  (1)

Cherrat, Imad /
Meppelink, Max 

Groot, Victor de /
Bouw, Martijn 

Panebarco, Marco 8 (7,71) /
Ternede, Robert 7 (7,5)  (1)

 

6-1 6-0   

6-0 6-1   

Cherrat, Imad 8 (8,13) /
Meppelink, Max 9 (8,67) 

 

 

7-5 6-1   

Groot, Victor de 9 (9) /
Bouw, Martijn 9 (9,17) 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Panebarco, Marco 8 (7,71) /
Ternede, Robert 7 (7,5) 
2 12 0 24 2 2 0 0
2 Cherrat, Imad 8 (8,13) /
Meppelink, Max 9 (8,67) 
1 6 6 14 18 1 0 1
3 Groot, Victor de 9 (9) /
Bouw, Martijn 9 (9,17) 
0 0 12 7 25 0 0 2

^^

Jongensdubbel t/m 12 jr poule B

 

Borstlap, Bobby /
Borstlap, Thomas  (2)

Aar, Jaap van der /
Nooren, Daan 

Nederveen, Wouter /
Bouw, Lex 

Borstlap, Bobby 8 (7,8) /
Borstlap, Thomas 7 (7,64)  (2)

 

6-2 6-1   

6-0 6-1   

Aar, Jaap van der 8 (8,08) /
Nooren, Daan 9 (9,33) 

 

 

6-1 6-0   

Nederveen, Wouter 9 (9,33) /
Bouw, Lex 9 (9,08) 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Borstlap, Bobby 8 (7,8) /
Borstlap, Thomas 7 (7,64) 
2 12 0 24 4 2 0 0
2 Aar, Jaap van der 8 (8,08) /
Nooren, Daan 9 (9,33) 
1 6 6 15 13 1 0 1
3 Nederveen, Wouter 9 (9,33) /
Bouw, Lex 9 (9,08) 
0 0 12 2 24 0 0 2

^^

Jongensdubbel t/m 12 jr (kruisfinales)

Panebarco, Marco 8 (7,71) /
Ternede, Robert 7 (7,5)  (1)

finale

winnaar

 

Panebarco, Marco /
Ternede, Robert  (1)

 

Aar, Jaap van der 8 (8,08) /
Nooren, Daan 9 (9,33) 

6-1 6-0   

 

 

 

Panebarco, Marco /
Ternede, Robert  (1)

Cherrat, Imad 8 (8,13) /
Meppelink, Max 9 (8,67) 

 

6-3 6-4   

 

Borstlap, Bobby /
Borstlap, Thomas  (2)

 

Borstlap, Bobby 8 (7,8) /
Borstlap, Thomas 7 (7,64)  (2)

6-0 6-2   

 

 

Om 3e/4e plaats:

 

 

Aar, Jaap van der /
Nooren, Daan 

 

 

 

Aar, Jaap van der /
Nooren, Daan 

 

Cherrat, Imad /
Meppelink, Max 

6-3 1-6 7-5   

^^

Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Speelsterkte (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 19 Juli 2019 03:46 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D