logo ATC Emelwerth
Maaike Smit Open Jeugdtoernooi 2009
vrijdag 11 t/m zondag 13 september 2009
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel JE10 JE12 JE14 JE17 Jongensdubbel JD12 JD17 Meisjesenkel ME10 ME12 ME14 ME17 Meisjesdubbel MD12 MD17
Programma
vr 11 sep za 12 sep zo 13 sep alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   Play-off   v

Jongensdubbel t/m 12 jr poule A

 

Jesper Nederhoed /
Jens Deden  (1)

Jeroen de Boer /
Albert Pool 

Geert Kroeze /
Jan Terwisscha Van Scheltinga 

Jesper Nederhoed 7 (6,9) /
Jens Deden 7 (6,72)  (1)

 

6-1 6-1 01:20   

6-1 6-0 00:47   

Jeroen de Boer 9 (8,71) /
Albert Pool 9 (8,6) 

 

 

7-5 6-4 01:43   

Geert Kroeze 9 (9,17) /
Jan Terwisscha Van Scheltinga 8 (9,54) 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Jesper Nederhoed 7 (6,9) /
Jens Deden 7 (6,72) 
2 12 0 24 3 2 0 0
2 Jeroen de Boer 9 (8,71) /
Albert Pool 9 (8,6) 
1 6 6 15 21 1 0 1
3 Geert Kroeze 9 (9,17) /
Jan Terwisscha Van Scheltinga 8 (9,54) 
0 0 12 10 25 0 0 2

^^

Jongensdubbel t/m 12 jr poule B

 

Gijs Feij /
Diederik Blaauwhof  (2)

Yvar Nederhoed /
Hidde Laan 

Robbert-Jan Hofland /
Boas-Ole Deden 

Gijs Feij 7 (7,36) /
Diederik Blaauwhof 7 (7,2)  (2)

 

6-1 6-0 01:08   

6-0 6-0 00:49   

Yvar Nederhoed 9 (8,22) /
Hidde Laan 9 (8,29) 

 

 

6-7 (2) 2-6 01:40   

Robbert-Jan Hofland 8 (8,5) /
Boas-Ole Deden 9 (8,27) 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Gijs Feij 7 (7,36) /
Diederik Blaauwhof 7 (7,2) 
2 12 0 24 1 2 0 0
2 Robbert-Jan Hofland 8 (8,5) /
Boas-Ole Deden 9 (8,27) 
1 6 6 13 20 1 0 1
3 Yvar Nederhoed 9 (8,22) /
Hidde Laan 9 (8,29) 
0 0 12 9 25 0 0 2

^^

Jongensdubbel t/m 12 jr poule C

 

Tarik Tekeli /
Sven Goedhart  (3)

Ivan Semper /
Sven van der Feen 

Bastian Cazemier /
Edgar Zamir 

Tarik Tekeli 8 (8,53) /
Sven Goedhart 8 (7,94)  (3)

 

7-5 7-6 (3) 01:38   

6-1 6-2 01:25   

Ivan Semper 9 (9) /
Sven van der Feen 9 (8,07) 

 

 

7-6 (8) 6-4 01:37   

Bastian Cazemier 9 (9,65) /
Edgar Zamir 8 (9,54) 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Tarik Tekeli 8 (8,53) /
Sven Goedhart 8 (7,94) 
2 12 0 26 14 2 0 0
2 Ivan Semper 9 (9) /
Sven van der Feen 9 (8,07) 
1 6 6 24 24 1 0 1
3 Bastian Cazemier 9 (9,65) /
Edgar Zamir 8 (9,54) 
0 0 12 13 25 0 0 2

^^

Jongensdubbel t/m 12 jr - Play-off

Jesper Nederhoed 7 (6,9) /
Jens Deden 7 (6,72) 

finale

winnaar

 

Jesper Nederhoed /
Jens Deden 

 


Open plaats

 

 

 

 

Jesper Nederhoed /
Jens Deden 

Tarik Tekeli 8 (8,53) /
Sven Goedhart 8 (7,94) 

 

6-3 6-7 (2) 6-2 02:33   

 

Gijs Feij /
Diederik Blaauwhof 

 

Gijs Feij 7 (7,36) /
Diederik Blaauwhof 7 (7,2) 

6-0 6-2 01:21   

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 11 143
Totale speeltijd 16:01 172:28
Gemiddelde speeltijd 01:27 01:12
Langste wedstrijd 02:33
JD12PO: Jesper Nederhoed/ Jens Deden-Gijs Feij/ Diederik Blaauwhof 6-3 6-7 (2) 6-2
02:42
ME14T: Rangina Momenzada-Yvet Mooiweer 7-6 (6) 5-7 7-5
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Speelsterkte (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 21 Februari 2019 20:53 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D