logo ATC Emelwerth
Interne Mix 2012
donderdag 7 juni 2012 t/m donderdag 13 september 2012
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers

Beste tennissers,

De internemix loopt alweer op haar eind! Wil iedereen de uitslagen wel doorgeven via de mail aan internemix@emelwerth.nl.

De Technische commissie

Gemengddubbel GD
Programma
do 7 jun do 14 jun do 21 jun do 28 jun do 5 jul do 19 jul do 2 aug do 9 aug do 16 aug do 23 aug do 30 aug alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D   v

Gemengddubbel poule A

 

Thijs van Deventer /
Els Habers  (1)

Wim de Jong /
Kyra Gorter 

Kees Vermeer /
Marjan Olthof 

Annemieke Nieuwdam-Bos /
Robert Roorda 

Gerrit Otterman /
Martje Loman-Nutters 

Jan Broekhuizen /
Petra Jansen 

Thijs van Deventer /
Els Habers  (1)

 

5-1 5-1 01:15   

4-5 (7) 1-5 01:15   

Do 21/06 21:00 

5-3 5-2 01:15   

3-5 5-3 01:15   

Wim de Jong /
Kyra Gorter 

 

 

5-4 (7) 1-2   

4-5 (3) 1-5 01:15   

3-5 2-5 01:15   

3-5 5-3 01:15   

Kees Vermeer /
Marjan Olthof 

 

 

 

Do 07/06 21:00 

3-5 2-5   

5-3 5-2   

Annemieke Nieuwdam-Bos /
Robert Roorda 

 

 

 

 

3-5 4-5 01:15   

Do 14/06 19:30 

Gerrit Otterman /
Martje Loman-Nutters 

 

 

 

 

 

5-3 5-2 01:15   

Jan Broekhuizen /
Petra Jansen 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Gerrit Otterman /
Martje Loman-Nutters 
8 16 4 45 32 4 0 1
2 Kees Vermeer /
Marjan Olthof 
5 10 6 31 26 2 1 1
3 Thijs van Deventer /
Els Habers 
5 10 6 33 25 2 1 1
4 Annemieke Nieuwdam-Bos /
Robert Roorda 
2 4 4 17 15 1 0 1
5 Jan Broekhuizen /
Petra Jansen 
2 4 12 26 36 0 2 2
6 Wim de Jong /
Kyra Gorter 
2 4 16 26 44 0 2 3

^^

Gemengddubbel poule B

 

Tijs Weggen /
Carla Busbroek  (2)

Priscilla van Assen /
Jan van Assen 

Sandra van der Knijff /
Ewout van der Laan 

Ineke Vermeer-van Wijngaarden /
Gert de Back 

Bart Brugge /
Miranda Balk 

Rinske Tolsma /
Marcel Hegeman 

Tijs Weggen /
Carla Busbroek  (2)

 

5-1 5-1 01:15   

5-1 5-3 01:15   

4-5 5-3 01:15   

2-5 3-5 01:15   

5-0 5-0 01:15   

Priscilla van Assen /
Jan van Assen 

 

 

Do 05/07 21:00 

5-4 4-5 01:15   

2-5 5-2 01:15   

3-5 5-3 01:15   

Sandra van der Knijff /
Ewout van der Laan 

 

 

 

1-5 1-5 01:15   

2-5 0-5 01:15   

1-5 5-2 01:15   

Ineke Vermeer-van Wijngaarden /
Gert de Back 

 

 

 

 

5-1 5-4 01:15   

5-4 1-5 01:15   

Bart Brugge /
Miranda Balk 

 

 

 

 

 

5-1 3-5 01:15   

Rinske Tolsma /
Marcel Hegeman 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Tijs Weggen /
Carla Busbroek 
8 14 6 44 24 3 1 1
2 Bart Brugge /
Miranda Balk 
7 12 8 40 30 3 1 1
3 Rinske Tolsma /
Marcel Hegeman 
5 8 12 30 38 1 2 2
4 Ineke Vermeer-van Wijngaarden /
Gert de Back 
5 14 6 43 34 2 2 1
5 Priscilla van Assen /
Jan van Assen 
3 6 10 26 34 0 3 1
6 Sandra van der Knijff /
Ewout van der Laan 
0 2 14 14 37 0 1 3

^^

Gemengddubbel poule C

 

Sascha Wiedijk /
Gerda Booijink-Backx  (3)

Harm Timmer /
Henriëtte Timmer-van den Bos 

Harm Timmer /
Marleen Huizinga 

Martha Remery-Faber /
Stef Verton 

Paul Remery /
Jannet Poppe 

Wies Nooren-Coppens /
Jan Nooren 

Sascha Wiedijk /
Gerda Booijink-Backx  (3)

 

5-1 5-0 01:15   

4-5 2-5 01:15   

3-5 2-5 01:15   

5-0 5-2 01:15   

5-3 5-1 01:15   

Harm Timmer /
Henriëtte Timmer-van den Bos 

 

 

3-5 3-5 01:15   

1-5 4-5 01:15   

Do 14/06 21:00 

0-5 1-5 01:15   

Harm Timmer /
Marleen Huizinga 

 

 

 

5-2 2-5 01:15   

5-0 5-3 01:15   

5-1 5-3 01:15   

Martha Remery-Faber /
Stef Verton 

 

 

 

 

5-4 5-3 01:15   

3-5 2-5 01:15   

Paul Remery /
Jannet Poppe 

 

 

 

 

 

2-5 2-5 01:15   

Wies Nooren-Coppens /
Jan Nooren 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Harm Timmer /
Marleen Huizinga 
9 18 2 47 26 4 1 0
2 Martha Remery-Faber /
Stef Verton 
7 14 6 42 34 3 1 1
3 Sascha Wiedijk /
Gerda Booijink-Backx 
6 12 8 41 27 3 0 2
4 Wies Nooren-Coppens /
Jan Nooren 
6 12 8 38 30 3 0 2
5 Paul Remery /
Jannet Poppe 
0 0 16 16 40 0 0 4
6 Harm Timmer /
Henriëtte Timmer-van den Bos 
0 0 16 13 40 0 0 4

^^

Gemengddubbel poule D

 

Arjan Larink /
Janet Smid  (4)

Maarten Riep /
Marian Kromkamp-Strating 

Annemiek Sol /
Jan-Willem Hilderink 

Ina Stapenséa /
Ronald Rinia 

Patrick Arendts /
Jolanda Arendts-Baarda 

André Kromkamp /
Joke Sol 

Arjan Larink /
Janet Smid  (4)

 

5-2 5-4 01:15   

5-0 5-0 01:15   

5-0 5-2 01:15   

5-1 5-0 01:15   

5-3 5-3 01:15   

Maarten Riep /
Marian Kromkamp-Strating 

 

 

5-3 5-1 01:15   

5-3 5-2 01:15   

4-5 (5) 5-3 01:15   

3-5 5-3 01:15   

Annemiek Sol /
Jan-Willem Hilderink 

 

 

 

4-5 (7) 5-3 01:15   

4-5 4-5 01:15   

3-5 0-5 01:15   

Ina Stapenséa /
Ronald Rinia 

 

 

 

 

4-5 5-1 01:15   

5-0 5-2 01:15   

Patrick Arendts /
Jolanda Arendts-Baarda 

 

 

 

 

 

5-4 (4) 3-3 (5) 01:15   

André Kromkamp /
Joke Sol 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Arjan Larink /
Janet Smid 
10 20 0 50 15 5 0 0
2 Maarten Riep /
Marian Kromkamp-Strating 
7 12 8 43 35 2 2 1
3 Ina Stapenséa /
Ronald Rinia 
4 8 12 34 37 2 1 2
4 Patrick Arendts /
Jolanda Arendts-Baarda 
4 11 9 33 43 2 1 2
5 André Kromkamp /
Joke Sol 
3 7 13 33 39 1 1 3
6 Annemiek Sol /
Jan-Willem Hilderink 
2 2 18 24 48 0 1 4

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 55 55
Totale speeltijd 65:00 65:00
Gemiddelde speeltijd 01:10 01:10
Langste wedstrijd 01:15
GDP1: Thijs van Deventer/ Els Habers-Wim de Jong/ Kyra Gorter 5-1 5-1
01:15
GDP1: Thijs van Deventer/ Els Habers-Wim de Jong/ Kyra Gorter 5-1 5-1
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 21 Februari 2019 21:21 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D