logo ATC Emelwerth
Clubkampioenschappen Senioren Mixed
maandag 28 augustus 2006 t/m zaterdag 2 september 2006
print MOBIEL nieuwe management
Gemengddubbel GD567 GD89
Programma
ma 28 aug di 29 aug wo 30 aug do 31 aug vr 1 sep za 2 sep alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D   Gemengddubbel plaats 1   Gemengddubbel plaats 2   Gemengddubbel plaats 3   Gemengddubbel plaats 4 en 5   v

Gemengddubbel 5, 6 en 7 poule A

 

Otterman, Gerrit /
Schutte, Ria  (1)

Leeuw, Nicole de /
Kooij, Pieter 

Kapteyn, Robert /
Olthof, Marjan 

Broekhuizen, Jan /
Mangnus-Bouwman, Trudy 

Otterman, Gerrit 5 /
Schutte, Ria 6  (1)

 

wo   

6-3 6-1   

6-1 6-4   

Leeuw, Nicole de 7 /
Kooij, Pieter 9 

 

 

wo   

wo   

Kapteyn, Robert 7 /
Olthof, Marjan 6 

 

 

 

5-7 6-2 6-4   

Broekhuizen, Jan 7 /
Mangnus-Bouwman, Trudy 7 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Otterman, Gerrit 5 /
Schutte, Ria 6 
3 18 0 36 9 3 0 0
2 Kapteyn, Robert 7 /
Olthof, Marjan 6 
2 12 9 33 25 2 0 1
3 Broekhuizen, Jan 7 /
Mangnus-Bouwman, Trudy 7 
1 9 12 30 29 1 0 2
4 Leeuw, Nicole de 7 /
Kooij, Pieter 9  *
0 0 18 0 36 0 0 3

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Gemengddubbel 5, 6 en 7 poule B

 

Keulen-Beekman, Petra van /
Coppes, Mark  (2)

Remery-Faber, Martha /
Veltman, Frits 

Lam, Hans /
Loman-Nutters, Martje 

Withagen, Marcella /
Tol, Jaap 

Wiedijk, Sascha /
Nooren-Coppens, Wies 

Keulen-Beekman, Petra van 6 /
Coppes, Mark 5  (2)

 

6-4 6-3   

6-3 7-5   

5-7 6-4 6-3   

6-3 6-3   

Remery-Faber, Martha 6 /
Veltman, Frits 7 

 

 

3-6 6-0 6-3   

7-5 6-4   

4-6 7-5 6-4   

Lam, Hans 8 /
Loman-Nutters, Martje 6 

 

 

 

2-6 4-6   

2-6 2-6   

Withagen, Marcella 7 /
Tol, Jaap 9 

 

 

 

 

6-0 6-3   

Wiedijk, Sascha 8 /
Nooren-Coppens, Wies 7 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Keulen-Beekman, Petra van 6 /
Coppes, Mark 5 
4 24 3 54 35 4 0 0
2 Remery-Faber, Martha 6 /
Veltman, Frits 7 
3 18 12 52 45 3 0 1
3 Withagen, Marcella 7 /
Tol, Jaap 9 
2 15 12 47 39 2 0 2
4 Wiedijk, Sascha 8 /
Nooren-Coppens, Wies 7 
1 9 18 36 45 1 0 3
5 Lam, Hans 8 /
Loman-Nutters, Martje 6 
0 3 24 27 52 0 0 4

^^

Gemengddubbel 5, 6 en 7 poule C

 

Leeuw, Nico de /
Middelbeek, Alma  (3)

Vermeer, Kees /
Knijff, Sandra van der 

Nieuwdam-Bos, Annemieke /
Roorda, Robert 

Deventer, Thijs van /
Otterman-Beldman, Diny 

Jong, Mandy de /
Wilde, Willem-Johan de 

Leeuw, Nico de 6 /
Middelbeek, Alma 6  (3)

 

6-4 6-0   

6-3 6-1   

5-7 7-6 6-1   

6-4 6-3   

Vermeer, Kees 7 /
Knijff, Sandra van der 7 

 

 

1-6 4-6   

2-6 1-6   

3-6 6-1 6-2   

Nieuwdam-Bos, Annemieke 6 /
Roorda, Robert 7 

 

 

 

6-2 2-6 3-6   

6-3 6-1   

Deventer, Thijs van 7 /
Otterman-Beldman, Diny 7 

 

 

 

 

6-3 6-1   

Jong, Mandy de 7 /
Wilde, Willem-Johan de 9 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Leeuw, Nico de 6 /
Middelbeek, Alma 6 
4 24 3 54 29 4 0 0
2 Deventer, Thijs van 7 /
Otterman-Beldman, Diny 7 
3 21 9 52 36 3 0 1
3 Nieuwdam-Bos, Annemieke 6 /
Roorda, Robert 7 
2 15 12 39 35 2 0 2
4 Vermeer, Kees 7 /
Knijff, Sandra van der 7 
1 6 21 27 45 1 0 3
5 Jong, Mandy de 7 /
Wilde, Willem-Johan de 9 
0 3 24 24 51 0 0 4

^^

Gemengddubbel 5, 6 en 7 poule D

 

Krone - van Thiel, Ata /
Bosma, Gerard  (4)

Jong, Wim de /
Giffen-Plat, Karin van 

Woerd, Sabine van der /
Keulen, Rob van 

Duin, Jan /
Duin-Ennik, Annet 

Habers, Els /
Eikema, Piet 

Krone - van Thiel, Ata 6 /
Bosma, Gerard 6  (4)

 

6-2 6-3   

6-2 7-5   

wo   

5-6 6-2 6-3   

Jong, Wim de 7 /
Giffen-Plat, Karin van 7 

 

 

6-3 1-6 2-6   

wo   

2-6 1-6   

Woerd, Sabine van der 7 /
Keulen, Rob van 7 

 

 

 

3-6 7-6 6-4   

3-6 1-6   

Duin, Jan 6 /
Duin-Ennik, Annet 6 

 

 

 

 

7-6 6-1   

Habers, Els 6 /
Eikema, Piet 7 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Krone - van Thiel, Ata 6 /
Bosma, Gerard 6 
4 24 3 54 23 4 0 0
2 Habers, Els 6 /
Eikema, Piet 7 
3 21 6 47 24 3 0 1
3 Woerd, Sabine van der 7 /
Keulen, Rob van 7 
2 12 15 38 34 2 0 2
4 Jong, Wim de 7 /
Giffen-Plat, Karin van 7 
1 9 18 29 39 1 0 3
5 Duin, Jan 6 /
Duin-Ennik, Annet 6  *
0 0 24 0 48 0 0 4

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Gemengddubbel plaats 1

Otterman, Gerrit 5 /
Schutte, Ria 6 

finale

winnaar

 

Otterman, Gerrit /
Schutte, Ria 

 

Krone - van Thiel, Ata 6 /
Bosma, Gerard 6 

6-3 3-6 7-5   

 

 

 

Otterman, Gerrit /
Schutte, Ria 

Keulen-Beekman, Petra van 6 /
Coppes, Mark 5 

 

6-3 3-6 7-6   

 

Keulen-Beekman, Petra van /
Coppes, Mark 

 

Leeuw, Nico de 6 /
Middelbeek, Alma 6 

6-1 5-7 6-3   

 

^^

Gemengddubbel plaats 2

Kapteyn, Robert 7 /
Olthof, Marjan 6 

finale

winnaar

 

Kapteyn, Robert /
Olthof, Marjan 

 

Habers, Els 6 /
Eikema, Piet 7 

7-6 6-1   

 

 

 

Kapteyn, Robert /
Olthof, Marjan 

Remery-Faber, Martha 6 /
Veltman, Frits 7 

 

6-1 6-4   

 

Remery-Faber, Martha /
Veltman, Frits 

 

Deventer, Thijs van 7 /
Otterman-Beldman, Diny 7 

6-3 6-2   

 

^^

Gemengddubbel plaats 3

Broekhuizen, Jan 7 /
Mangnus-Bouwman, Trudy 7 

finale

winnaar

 

Broekhuizen, Jan /
Mangnus-Bouwman, Trudy 

 

Woerd, Sabine van der 7 /
Keulen, Rob van 7 

5-7 7-5 6-3   

 

 

 

Broekhuizen, Jan /
Mangnus-Bouwman, Trudy 

Withagen, Marcella 7 /
Tol, Jaap 9 

 

6-2 1-6 6-2   

 

Nieuwdam-Bos, Annemieke /
Roorda, Robert 

 

Nieuwdam-Bos, Annemieke 6 /
Roorda, Robert 7 

5-7 7-5 7-5   

 

^^

Gemengddubbel plaats 4 en 5

Lam, Hans 8 /
Loman-Nutters, Martje 6 

finale

winnaar

 

Lam, Hans /
Loman-Nutters, Martje 

 

Jong, Wim de 7 /
Giffen-Plat, Karin van 7 

6-2 6-3   

 

 

 

Wiedijk, Sascha /
Nooren-Coppens, Wies 

Wiedijk, Sascha 8 /
Nooren-Coppens, Wies 7 

 

6-2 6-0   

 

Wiedijk, Sascha /
Nooren-Coppens, Wies 

 

Jong, Mandy de 7 /
Wilde, Willem-Johan de 9 

6-2 6-3   

 

^^

Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Speelsterkte
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 19 Juli 2019 04:00 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D