logo ATC Emelwerth
Clubkampioenschappen Gemengd Dubbel 2007
maandag 27 augustus 2007 t/m zaterdag 1 september 2007
print MOBIEL nieuwe management
Gemengddubbel GD5 GD8
Programma
ma 27 aug di 28 aug wo 29 aug do 30 aug vr 31 aug za 1 sep alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D   Gemengd dubbel 5/6/7 nrs 1   Gemengd dubbel 5/6/7 nrs 2   Gemengd dubbel 5/6/7 nrs 3   Gemengd dubbel 5/6/7 nrs 4   v

Gemengddubbel 5/6/7 poule A

 

Otterman, Gerrit /
Remery-Faber, Martha  (1)

Broekhuizen, Jan /
Mangnus-Bouwman, Trudy 

Keulen, Rob van /
Keulen-Beekman, Petra van 

Leeuw, Nico de /
Borstlap, Jacqueline 

Otterman, Gerrit /
Remery-Faber, Martha  (1)

 

6-3 7-5   

wo   

wo   

Broekhuizen, Jan /
Mangnus-Bouwman, Trudy 

 

 

6-1 6-4   

3-6 4-6   

Keulen, Rob van /
Keulen-Beekman, Petra van 

 

 

 

2-6 2-6   

Leeuw, Nico de /
Borstlap, Jacqueline 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Leeuw, Nico de /
Borstlap, Jacqueline 
3 18 0 36 11 3 0 0
2 Broekhuizen, Jan /
Mangnus-Bouwman, Trudy 
2 12 6 31 17 2 0 1
3 Keulen, Rob van /
Keulen-Beekman, Petra van 
1 6 12 21 24 1 0 2
4 Otterman, Gerrit /
Remery-Faber, Martha  *
0 0 18 0 36 0 0 3

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Gemengddubbel 5/6/7 poule B

 

Leeuw, Thom de /
Middelbeek, Alma  (2)

Sikma-van der Laan, Bianca /
Laan, Ewout van der 

Woerd, Jopie op de /
Keizer, Marcel 

Vermeer-van Wijngaarden, Ineke /
Kampmann, Harry 

Leeuw, Thom de /
Middelbeek, Alma  (2)

 

6-0 6-1   

6-1 6-1   

6-1 6-0   

Sikma-van der Laan, Bianca /
Laan, Ewout van der 

 

 

1-6 4-6   

4-6 5-7   

Woerd, Jopie op de /
Keizer, Marcel 

 

 

 

6-2 6-2   

Vermeer-van Wijngaarden, Ineke /
Kampmann, Harry 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Leeuw, Thom de /
Middelbeek, Alma 
3 18 0 36 4 3 0 0
2 Woerd, Jopie op de /
Keizer, Marcel 
2 12 6 26 21 2 0 1
3 Vermeer-van Wijngaarden, Ineke /
Kampmann, Harry 
1 6 12 18 33 1 0 2
4 Sikma-van der Laan, Bianca /
Laan, Ewout van der 
0 0 18 15 37 0 0 3

^^

Gemengddubbel 5/6/7 poule C

 

Kapteyn, Robert /
Olthof, Marjan  (3)

Jong, Mandy de /
Semper, René 

Weggen, Tijs /
Busbroek, Carla 

Nooren-Coppens, Wies /
Eikema, Piet 

Kapteyn, Robert /
Olthof, Marjan  (3)

 

6-1 7-6   

6-3 6-0   

6-3 6-1   

Jong, Mandy de /
Semper, René 

 

 

6-3 6-3   

6-3 7-5   

Weggen, Tijs /
Busbroek, Carla 

 

 

 

6-4 5-7 6-3   

Nooren-Coppens, Wies /
Eikema, Piet 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Kapteyn, Robert /
Olthof, Marjan 
3 18 0 37 14 3 0 0
2 Jong, Mandy de /
Semper, René 
2 12 6 32 27 2 0 1
3 Weggen, Tijs /
Busbroek, Carla 
1 6 15 26 38 1 0 2
4 Nooren-Coppens, Wies /
Eikema, Piet 
0 3 18 26 42 0 0 3

^^

Gemengddubbel 5/6/7 poule D

 

Deventer, Thijs van /
Otterman-Beldman, Diny  (4)

Bos, Henk /
Habers, Els 

Jong, Wim de /
Tolsma, Rinske 

Dalebout, Machiel /
Loman-Nutters, Martje 

Deventer, Thijs van /
Otterman-Beldman, Diny  (4)

 

4-6 6-4 3-6   

2-6 5-7   

7-6 6-4   

Bos, Henk /
Habers, Els 

 

 

6-3 6-2   

6-1 6-1   

Jong, Wim de /
Tolsma, Rinske 

 

 

 

1-6 7-5 3-6   

Dalebout, Machiel /
Loman-Nutters, Martje 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Bos, Henk /
Habers, Els 
3 18 3 40 20 3 0 0
2 Jong, Wim de /
Tolsma, Rinske 
1 9 12 29 36 1 0 2
3 Deventer, Thijs van /
Otterman-Beldman, Diny 
1 9 12 33 39 1 0 2
4 Dalebout, Machiel /
Loman-Nutters, Martje 
1 6 15 29 36 1 0 2

^^

Gemengd dubbel 5/6/7 nrs 1

Leeuw, Nico de /
Borstlap, Jacqueline 

finale

winnaar

 

Leeuw, Nico de /
Borstlap, Jacqueline 

 

Bos, Henk /
Habers, Els 

7-6 6-1   

 

 

 

Leeuw, Thom de /
Middelbeek, Alma 

Leeuw, Thom de /
Middelbeek, Alma 

 

6-3 4-1 opg   

 

Leeuw, Thom de /
Middelbeek, Alma 

 

Kapteyn, Robert /
Olthof, Marjan 

7-5 6-2   

 

^^

Gemengd dubbel 5/6/7 nrs 2

Broekhuizen, Jan /
Mangnus-Bouwman, Trudy 

finale

winnaar

 

Broekhuizen, Jan /
Mangnus-Bouwman, Trudy 

 

Jong, Wim de /
Tolsma, Rinske 

6-3 6-2   

 

 

 

Broekhuizen, Jan /
Mangnus-Bouwman, Trudy 

Woerd, Jopie op de /
Keizer, Marcel 

 

7-5 7-5   

 

Jong, Mandy de /
Semper, René 

 

Jong, Mandy de /
Semper, René 

7-6 6-3   

 

^^

Gemengd dubbel 5/6/7 nrs 3

Keulen, Rob van /
Keulen-Beekman, Petra van 

finale

winnaar

 

Deventer, Thijs van /
Otterman-Beldman, Diny 

 

Deventer, Thijs van /
Otterman-Beldman, Diny 

7-5 6-1   

 

 

 

Deventer, Thijs van /
Otterman-Beldman, Diny 

Vermeer-van Wijngaarden, Ineke /
Kampmann, Harry 

 

7-6 6-1   

 

Nooren-Coppens, Wies /
Eikema, Piet 

 

Nooren-Coppens, Wies /
Eikema, Piet 

6-0 6-1   

 

^^

Gemengd dubbel 5/6/7 nrs 4

Sikma-van der Laan, Bianca /
Laan, Ewout van der 

 

 

Sikma-van der Laan, Bianca /
Laan, Ewout van der 

Dalebout, Machiel /
Loman-Nutters, Martje 

wo   

^^

Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 21 Februari 2019 20:54 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D