logo ATC Emelwerth
Jeugdclubkampioenschappen
maandag 27 september 2004 t/m zondag 3 oktober 2004
print MOBIEL nieuwe management
Jongensenkel JE10 JE12 JE14 JE17 Meisjesenkel ME14 ME17 Gemengdenkel GE12
Programma
ma 27 sep di 28 sep wo 29 sep do 30 sep vr 1 okt za 2 okt zo 3 okt alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C      v

Adspirantleden poule A

 

Moes, Brittany 

Bor, Fabian van der 

Groothedde, Iris 

Moes, Brittany 9 

 

6-2 6-2   

6-3 6-4   

Bor, Fabian van der 9 

 

 

2-6 2-6   

Groothedde, Iris 9 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Moes, Brittany 9  2 12 0 24 11 2 0 0
2^ Groothedde, Iris 9  1 6 6 19 16 1 0 1
3^ Bor, Fabian van der 9  0 0 12 8 24 0 0 2

^^

Adspirantleden poule B

 

Jubbinga, Shirin 

Kuitert, Yves 

Nederveen, Koen 

Jubbinga, Shirin 9 

 

wo   

6-2 6-2   

Kuitert, Yves 9 

 

 

wo   

Nederveen, Koen 9 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Jubbinga, Shirin 9  2 12 0 24 4 2 0 0
2^ Nederveen, Koen 9  1 6 6 16 12 1 0 1
3 Kuitert, Yves 9  * 0 0 12 0 24 0 0 2

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Adspirantleden poule C

 

Werkman, Irene 

Boer, Albert de 

Veen, Vincent van 

Werkman, Irene 9 

 

wo   

6-4 6-3   

Boer, Albert de 9 

 

 

wo   

Veen, Vincent van 9 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Werkman, Irene 9  2 12 0 24 7 2 0 0
2^ Veen, Vincent van 9  1 6 6 19 12 1 0 1
3 Boer, Albert de 9  * 0 0 12 0 24 0 0 2

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Adspirantleden (play off)

Moes, Brittany 9 

 

finale

winnaar

 

Moes, Brittany 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

Moes, Brittany 

 

Bor, Fabian van der 9 

 

6-4 6-2   

 

 

Nederveen, Koen 

 

 

Nederveen, Koen 9 

6-2 6-4   

 

 

 

 

 

Groothedde, Iris 

Jubbinga, Shirin 9 

 

 

6-2 6-4   

 

Werkman, Irene 

 

 

Werkman, Irene 9 

6-2 6-3   

 

 

 

 

Groothedde, Iris 

 

Veen, Vincent van 9 

 

6-4 6-3   

 

 

Groothedde, Iris 

Om 3e/4e plaats:

 

Groothedde, Iris 9 

wo   

Nederveen, Koen 

 

 

 

 

Werkman, Irene 

 

 

Werkman, Irene 

6-2 6-2   

^^


Info bij spelers: Speelsterkte
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 21 Februari 2019 21:51 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D