logo ATC Emelwerth
Interne Mix 2015
donderdag 30 juli 2015 t/m zondag 18 oktober 2015
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemengddubbel GD
Programma
do 6 aug do 13 aug do 20 aug do 27 aug do 3 sep do 10 sep do 17 sep do 24 sep do 1 okt do 8 okt alle data
Schema delen
Poule A   Poule B   v

Poule A

 

Martha Remery-Faber /
Rudi Cazemier  (1)

Trudy Geurtzen /
Gert de Back 

Tijs Weggen /
Carla Busbroek 

Kees Vermeer /
Marjan Olthof 

Gerrit Otterman /
Martje Loman-Nutters 

Jan Broekhuizen /
Petra Jansen 

Martha Remery-Faber /
Rudi Cazemier  (1)

 

2-6 6-0 01:15   

3-6 0-6 01:15   

2-6 6-1 01:15   

4-6 7-6 01:40   

6-2 2-6 01:30   

Trudy Geurtzen /
Gert de Back 

 

 

6-4 3-6 01:15   

6-3 6-1 01:15   

4-6 6-2 01:15   

6-0 6-0 opgave Jan Broekhuizen / Petra Jansen   

Tijs Weggen /
Carla Busbroek 

 

 

 

6-2 3-6 01:20   

7-5 6-2 01:15   

wo   

Kees Vermeer /
Marjan Olthof 

 

 

 

 

6-3 4-6 01:15   

7-5 6-3 01:30   

Gerrit Otterman /
Martje Loman-Nutters 

 

 

 

 

 

6-4 6-1 01:15   

Jan Broekhuizen /
Petra Jansen 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Tijs Weggen /
Carla Busbroek 
5 24 6 56 27 3 2 0
2 Trudy Geurtzen /
Gert de Back 
5 21 9 49 30 2 3 0
3 Kees Vermeer /
Marjan Olthof 
4 15 15 41 38 1 3 1
4 Gerrit Otterman /
Martje Loman-Nutters 
4 15 15 48 44 1 3 1
5 Martha Remery-Faber /
Rudi Cazemier 
4 15 15 42 37 1 3 1
6 Jan Broekhuizen /
Petra Jansen  *
0 0 30 0 60 0 0 5

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Poule B

 

Els Habers /
Huib Boersma  (1)

Patrick Arendts /
Jolanda Arendts-Baarda 

Wilco Ronner /
Rinske Bakker 

Maarten Riep /
Marian Kromkamp-Strating 

Josien Campmans /
David Serpenti 

Ineke Vermeer-van Wijngaarden /
René Dijkstra 

Els Habers /
Huib Boersma  (1)

 

6-4 6-1 01:15   

6-2 6-3 01:00   

wo   

6-1 6-0 01:15   

6-2 6-4 01:30   

Patrick Arendts /
Jolanda Arendts-Baarda 

 

 

6-3 3-6 01:45   

wo   

4-6 6-4 01:15   

3-6 2-6 01:15   

Wilco Ronner /
Rinske Bakker 

 

 

 

wo   

6-4 4-6 01:45   

2-6 2-6 01:10   

Maarten Riep /
Marian Kromkamp-Strating 

 

 

 

 

wo   

wo   

Josien Campmans /
David Serpenti 

 

 

 

 

 

6-3 6-4 01:15   

Ineke Vermeer-van Wijngaarden /
René Dijkstra 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Els Habers /
Huib Boersma 
5 30 0 60 17 5 0 0
2 Josien Campmans /
David Serpenti 
4 18 12 45 39 2 2 1
3 Ineke Vermeer-van Wijngaarden /
René Dijkstra 
3 18 12 49 33 3 0 2
4 Patrick Arendts /
Jolanda Arendts-Baarda 
3 12 18 41 43 1 2 2
5 Wilco Ronner /
Rinske Bakker 
3 12 18 40 43 1 2 2
6 Maarten Riep /
Marian Kromkamp-Strating  *
0 0 30 0 60 0 0 5

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 30 30
Totale speeltijd 30:40 30:40
Gemiddelde speeltijd 01:01 01:01
Langste wedstrijd 01:45
GDP2: Wilco Ronner/ Rinske Bakker-Josien Campmans/ David Serpenti 6-4 4-6
01:45
GDP2: Wilco Ronner/ Rinske Bakker-Josien Campmans/ David Serpenti 6-4 4-6
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 19 Juli 2019 03:37 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D